KURUMSAL
Ana Sayfa >> Kurumsal >> Hakkımızda
Hakkımızda

 

       EMİN SOLAR MÜHENDİSLİK GÜVENİNİZLE BÜYÜYOR

 
          İlk mesleki teknik ve ticari tecrübelerimizi, 1997‘de  İstanbul´da  Emin Elektriği kurarak ve işleterek kazandık. Yenilenebilir enerji alanındaki, ilk tecrübelerimizi  ise  2003‘de Almanya- Berlin DEIG Energietechnik Insuma GmbH’ya Rüzgar – Jeotermal kombine elektrik santrali için başarılı bir  proje  hazırlayarak uyguladık. Bunun yanısıra Berlin Fraunhofer Enstitüsü için   Berlin‘de çevre dostu bir fabrika da uygulanacak enerji tasarrufları ve yenilenebilir enerji santralleri  (Günes, Rüzgar, Biogas, Jeotermal, Kojenerasyon vb.) üzerine geniş çaplı araştırmalar ve çalışmalar yaptık. 

 

      Almanya Brandenburg kentindeki Maysa üretim fabrikası  için enerji tasarrufu çalışmalarını yürüttük. Mühendislik eğitimimizi Almanya‘da tamamlamamızın verdiği avantajla , Almanya‘da ki 100‘e yakın GES Projesi ve uygulaması ile teknoloji devi Almanlara  mühendislikteki kalite anlayışımızı  ispatladık.

 

     Ülkemizde de  bu mühendislik tercübe ve birikimimizin verdiği avantajla Almanya’da ki uyguladığımız kalite anlayışımızdan taviz vermeyeceğimizi sizlere taahhüt ediyoruz. Uluslararası tercübesi olan  firmamızın  Almanya ve Türkiye’de ki müşteri ilişkilerini Türkçe-Almanca,  diğer yurt dışı ilişkilerini ise İngilizce olarak sürdürmektedir.

         Güneş enerji santralleri sektöründe ki  6 yıla yakın Almanya ve 5 yıllık  Türkiye tecrübelerimizle (Bkz. Referanslarımız)  danışmanlıktan, projelendirmeye, kurulumundan, bakımına kadar  her aşamada size profesyonel hizmet sunmaktan  mutluluk duyarız.

 

        Kurduğumuz verimli Güneş elektrik santralleri, uygun fiyatlı çözümlerimiz ve bize duyduğunuz güvenle her geçen gün daha büyüyoruz. Tüm temiz enerji sevenlerine bol güneşli, aydınlık günler diliyor ve ilgilerinizden dolayı Teşekkürlerimizi sunuyoruz.


 

 
Copyright @ 2014 Solar Elektrik Tüm Hakları Saklıdır.
Emin Solar Elektrik Enerji Mühendislik San. Tic. AŞ.
Yavuz Selim Mah. Recep tayyip Erdoğan Bul. 69/A 46100 Kahramanmaraş